محل کارخانه:جاجرود-منطقه صنعتی سعید آباد
دفتر مرکزی : 02177380416
کارخانه : 02176201147

خرید بالابر خانگی از وب سایت ایران بالابر

بالابر خانگی

1028336263841001B

بالابر خانگی به دستگاه یا به زبان ساده تر به ماشینی گفته می شود که امکان حمل افراد و وسایل خانگی را برای افراد مقدور می سازد. بالابرها نوعی وسیله حمل و نقل عمودی است که افراد یا وسایل مورد نظر را بین طبقه های ساختمان جابجا می کند و دارای مکانیزم های مختلفی هستند که با پیشرفت صنعت در موارد مختلف جهت بالا و پایین کردن افراد و وسایل به کمک جوامع بشری آمده اند. بالابر خانگی دارای انواع مختلفی می باشد که در ادامه مطلب به بررسی بالابر و معرفی هر یک از انواع بالابر خانگی می پردازیم.

بالابر

قدمت آسانسور یا بالابر به کشور اسپانیا می رسد که برای اولین بار توسط معمار رومی به نام ویتروویوس طراحی گردید و همچنین اولین بار در ساختمان های کاخ انگلستان و فرانسه استفاده گردید. امروزه با توجه به رواج آپارتمان نشینی, کمبود وقت و کم شدن توان بدنی افراد وجود آسانسور و بالابر نیازی مهم در هر ساختمانی می باشد که ممکن است به دلیل قدیمی بودن ساختمان یا سیستم معماری ناقص ساختمان سیستم بالابر در ساختمان تعبیه شده باشد. به طور کلی بالابر به دستگاه یا ماشینی اطلاق می گردد که به منظور حمل بار و انسان, یا انجام کار در ارتفاع جهت انتقال بار و... به کار برده می شود. بالابرها دارای مکانیزم مختلف و منحصر به فردی هستند که تفاوت های زیادی با بالابر کشنده و جرثقیل ها دارند. که ممکن است با شنیدن نام بالابر به یاد وینچ های ساختمانی که جهت بالا کشیدن مصالح ساختمانی به طبقات استفاده می شوند بیفتید. ولی بالابرها دارای عوامل تعیین کننده ای همچون ظرفیت, نوع کاربرد و نوع مکانیزم خاص و... هستند.

دسته بندی بالابرها

بالابر ها معمولا به چهار دسته تقسیم می شوند که عبارتند از: بالابر هیدرولیکی ؛ بالابرهای زنجیری؛ بالابرهای کابلی، بالابرخانگی که مورد انتخابی ما در این مقاله معرفی بالابر خانگی است.

بالابرها وسیله ای هستند مکانیکی یا همچنین می توان گفت ماشینی است مکانیکی که امکان بالا و پایین کردن افراد و وسایل برای دسترسی به طبقات مختلف منزل را فراهم می کند. که دارای ظرفیت های مختلف جهت حمل افراد و وسایل می باشد.

بالابر خانگی ایران بالابر

ایران بالابر شرکتی مطرح در زمینه تولید انواع موتورخانه هیدرولیک و جک های هیدرولیک و وینچ های صنعتی می باشد که یکی از افتخارات درخشان این شرکت طراحی منحصر به فرد تولید و عرضه بالابر ساختمانی به مشتریان عزیز می باشد. به طور کلی بالابر تولید شده توسط شرکت ایران بالابر به چهار نوع تقسیم می شود که عبارتند از:

1. بالابر خانگی الکتروهیدرولیک کابین pvc

2. بالابر هیدرولیک مدل عنکبوتی

3. بالابر هیدرولیک کابین آلومینیوم

4. بالابر هیدرولیکی کابین شیشه ای

بالابر خانگی الکتروهیدرولیک کابین pvc

شرکت تولیدی ایران بالابر در قسمت تولیدی خود افتخار تولید بالابری را دارد که با نام بالابر خانگی الکتروهیدرولیک کابین pvc وارد بازار شده است که از مشخصات بارز آن دارا بودن بدنه ای pvc می باشد. بالابر خانگی الکتروهیدرولیک کابین pvc با داشتن اتاقی از جنس pvc مقاوم در برابر هرگونه رطوبت و تابش مستقیم نور آفتاب است.

این بالابر خانگی قابل نصب در ساختمان های مسکونی و اداری, ویژه حمل افراد می باشد که مناسب فضای بیرون داخل ساختمان است و به شما این امکان را می دهد که به راحتی بین طبقات ساختمان تردد نمایید. از دیگر ویژگی های منحصر به فرد این بالابر خانگی کارکردن با برق تک فاز می باشد که باعث تمایز با دیگر دستگاه های موجود در بازار است به این صورت که در صورت عدم وجود برق سه فاز دستگاه توسط سنسورهایی هوشمند به برق تک فاز موجود در ساختمان وصل و شروع به حرکت می نماید. بالابر خانگی الکتروهیدرولیک کابین pvc برخلاف نمونه های مشابه موجود در بازار نیازی به اختصاص دادن مکانی جهت نصب موتورخانه ندارد و همین موضوع نشان دهنده اختصاص فضایی کم جهت نصب بالابرخانگی است. این بالابرخانگی دارای موتوری فوق العاده کم صدا می باشد که مزاحمتی برای افراد داخل ساختمان ایجاد نمی کند. کارکرد این بالابر به نحوی تنظیم شده است که موقع حرکت نرم و بدون شک حرکت کرده و باعث تکان ناگهانی و لرزش دستگاه نمی شود.

دستگاه بالابر خانگی الکترو هیدرولیک با کابین pvc دارای ضمانت نامه ای کتبی با هولوگرام اصل از طرف شرکت ایران بالابر قابل ارائه می باشد که هنگام نصب از سمت نصاب شرکت تحویل مشتری عزیز داده می شود که در صورت هرگونه نقص یا مشکل شرکت پاسخگوی مشکلات و جبران خسارات وارد شده باشد. نصب دستگاه بالابر توسط افرادی ماهر و متخصص و کاربلد که از طرف شرکت فرستاده می شوند صورت می پذیرد که این افراد دارای دانشی بالا مرتبط با مهارت اجرایی خود هستند و کار نصب دستگاه را در کمترین زمان به بهترین نحو ارائه می دهند. شرکت ایران بالابر بعد از نصب اولیه توسط نصاب های معتبر شرکت ایران بالابر این تعهد را به مشتری می دهد که هرگونه تعمیر یا انتقال دستگاه از جایی به جایی دیگر را برای مشتری گرامی فراهم نماید. بله درست است این دستگاه بعد از نصب قابلیت جابجایی از مکانی به مکان دیگر را دارا می باشد.

از دیگر ویژگی های دستگاه بالابر خانگی الکترو هیدرولیک کابین pvc مجهز بودن دستگاه به سیستم ایمنی متصل به دستگاه است که ایمنی بالایی را برای استفاده کننده مهیا می کند. شرکت ایران بالابر این امکان را فراهم آورده است که بالابر خانگی الکترو هیدرولیک pvc نسبت به سفارش مشتری در ابعاد و ظرفیت های مختلف طراحی و اجرا شود که حداقل خسارت تخریب ساختمان را به همراه داشته باشد.

این دستگاه علاوه بر ایمنی بالا دارایی سنسور هوشمند برای فرود اضطراری باشد که بدون اتلاف وقت در صورت فرود اضطراری عمل فرود را انجام دهد. اگر به دنبال راهکاری سریع و مطمئن برای جابه جایی راحت تر بین طبقات ساختمان خود هستید و یا اینکه ساختمان شما با وجود طبقات از سیستم آسانسور یا سیستم حمل و نقل طبقاتی برخوردار نمی باشد راهکار مشکل خود را با ما در میان بگذارید. ایران بالابر از طریق وب سایت خود به آدرس http://iranbalabar.com این امکان را فراهم نموده است که با مراجعه به این وب سایت از محصولات منحصر به فرد این شرکت مطلع شده و به راحتی خریدی مطمئن نسبت به نیاز خود را انجام دهید.

اگه هنوز وقت داری، یه سر به این صفحات هم بزن

بالابر صنعتی

بالابر متحرک

بالابر قیچی


سوالات و نظرات خود در مورد این مقاله را برای ما ارسال کنید.